روش رفتن به حالت ریکاوری در گوشی های اندروید

روش رفتن به حالت ریکاوری در گوشی های اندروید

محیط ریکاوری محیطی است که شما می توانید قبل از بالا آمدن گوشی به آن وارد شوید. با کمک این محیط شما می تواند کارهای متفاوتی مانندپاک کردن کش گوشی ، ریست فکتوری ، تهیه بکاپ و بازگردانیآن را انجام دهید.

 

در این قسمت می خواهیم به معرفی نحوه رفتن به حالت ریکاوری اندروید بپردازیم:

 

۱-سامسونگ – SAMSUNG :

فشردن همزمان دکمه های Power + Volume Up + Home


۲-ال جی – LG :

دکمه های Power و Volume Down را نگه دارید تا زمانی که لوگوی LG نمایش داده شود. سپس دکمه ها را رها کرده و مجددا نگه دارید تا زمانی که منوی ریست برای شما نمایش داده شود. سپس دکمه Power را فشار دهید تا هارد ریست انجام شود سپس وارد حالت ریکاوری اندروید خواهید شد.


۳-اچ تی سی – HTC :

به مسیر Settings > Battery مراجعه کرده و تیک گزینه Fastboot را بردارید. سپس دستگاه را خاموش کرده و دکمه های Volume Down + Power را برای ۵ ثانیه نگه دارید. دکمه Power را رها کنید اما همچنان دکمه Volume Down را فشار دهید. هنگامی که شما در بوت لودر هستید، از دکمه VOLUME برای حرکت به RECOVERY استفاده کنید. حال دکمه Power را انتخاب و وارد Recovery mode اندروید شوید.


۴-نکسوس – nexus:

دکمه های Power + Volume Up + Home را نگه دارید تا زمانی که در بوت لودر هستید. هنگامی که شما در بوت لودر هستید، از دکمه VOLUME برای حرکت به RECOVERY استفاده کنید.
POWER را برای انتخاب و ورود به حالت ریکاوری اندروید فشار دهید.


۵-سونی – Sony:

دکمه POWER در تلفن را تا زمانی که لوگوی سونی را مشاهده کنید فشار دهید. به سرعت به VOLUME UP یا VOLUME DOWN ضربه بزنید تا زمانی که وارد حالت ریکاوری اندروید شوید.


۶-هوآوی – Huawei:

دستگاه را خاموش کنید ، سپس دکمه Volume Up را فشار داده و نگه دارید تا هنگامی که آرم هوآوی ظاهر شود. سپس کلید را رها کنید. صفحه حالت ریکاوری باید روی نمایشگر گوشی شما نمایش داده شود. برای اسکرول کردن می توانید از دکمه های Volume Up و Volume Down استفاده کنید و با فشردن دکمه Power گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.


حال که وارد حالت ریکاوری اندروید شده ایم پس از انجام عملیات مورد نظر ، شما یک صفحه دیگر با چندین گزینه را مشاهده خواهید کرد. گزینه اول یا همان “reboot system now” را انتخاب کرده و دستگاه را ری استارت کنید. هنگامی که روند راه اندازی مجدد سیستم به پایان برسد، گوشی سامسونگ از حالت ریکاوری خارج می شود و به حالت عادی بازگشت می کند.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها