غیر فعال کردن قفل RMM

غیر فعال کردن قفل RMM

غیر فعال کردن قفل RMM

سامسونگ در  سال 2017  آخرین متد امنیتی خود یعنی RMM Status را معرفی کرد این امر باعث شد تا بسیاری از کاربران برای  تغییرات سیستمی در گوشی خود مثل  روت کردن یا نصب کاستوم ریکاوری، کرنل و… با مشکل مواجه شوند.

RMM مخفف Advantages of Remote Monitoring and Management به معنای نظارت از راه دور است.اگر گوشی شما دزدیده شود و سارق  ریست یا  فلش کند و به هر روشی بتواند وارد محیط کاربری گوشی هم شود، توسط این قفل از سارق پسورد اکانت گوگل میخواد .

نحوه تشخیص فعال بودن RMM

گوشی را خاموش کنید با فشردن کلید ترکیبی ولوم پایین و دکمه هوم و دکمه پاور وارد دانلود مود یا همان Downloading شوید و در بالای صفحه اگر در بخش RMM Status نوشته باشد LOCKED یا PreNormal یعنی در حال حاضر در حال اجرا است.

 

نحوه انلاک RMM

روش اول: وارد Developer Option شده و روی گزینه OEM UNLOCK کلیک کنید.

 

اگر این گزینه وجود داشت و میتوانید آنرا آنلاک کنید یعنی قفلی وجود ندارد در غیر این صورت RMM روی دستگاه شما فعال است.

 

روش دوم:رسمی ترین روش آن است که شما برای مدت 7 روز بدون قطعی  به اینترنت وصل باشید، به هیچ عنوان ریست نکنید، سیم کارت خارج نکنید بعد به صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

از لاک شدن دوباره آن جلوگیری کنیم:

اگر با روش های گفته شده انلاک شد امکان دارد با یک ریبوت یا یک فلش زدن از دوباره فعال شود.

راه حل:فایل RMM BYPASS مختص گوشی خود را دانلود کنید و بعد کاستوم ریکاوری مخصوص گوشی خود را دانلود کرده و نصب کنید و سپس گوشی خود را به حالت ریکاوری TWRP برده و در بخش INSTALL فایل مورد نظر را انتخاب و رایت کنید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها