قوانین خرید در مستر اختاپوس

قوانین خرید در مستر اختاپوس

قوانین سرویس ها و سلب مسئولیت

به وب سایت مستر اختاپوس خوش آمدید

اگر شما علاقمند به یادگیری در مورد سرویس های نرم افزاری هستید حتماً تا به حال با سایت های آموزشی زیادی برخورد کردید. اما سایت ما تفاوت های بسیاری با سایت‌ های دیگر دارد. یکی از این ویژگی‌ های مثبت که سایت ما را از دیگر سایت ها متمایز می کند و در رتبه بالاتری از آن ها قرار داده است، سیستم پشتیبانی فوق العاده قوی ما است.

اگر شما در اجرای هر کدام از مراحل آموزش های ما دچار سردرگمی شدید به راحتی می توانید از طریق برقراری تماس با شماره 09305777030 یا فرستادن ایمیل به نشانی  info@mroctpus.com از راهنمایی های متخصصین برجسته سایت ما استفاده کنید. مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید و راهنمایی بگیرید.

آموزش های ارائه شده و مطالب موجود در این سایت توسط یک تیم قوی نوشته شده است و افراد متخصص بر همه آنها نظارت کافی را دارد. اما در صورت اجرای دستورالعمل ها توسط کاربران، در هر زمینه ممکن است اشتباهات کوچکی رخ دهد. از طرفی دیگر ممکن است شما کاربران عزیز در اجرا و یا به کار بستن آموزش ها دچار خطا شوید.

وب سایت ما در تلاش است محتوای دقیق و صحیح منتشر کند. با این وجود مسئولیت هرگونه استفاده اشتباه از مطالب و آموزش های موجود در سایت یا هرگونه اقدام نادرست در به کار بستن مطالب که منجر به ایجاد اختلاف یا آسیب به دستگاه شما شود را از خود سلب می کند.

بک آپ گیری یا ایجاد نسخه پشتیبان

پیشنهاد ما به شما برای اینکه خیال تان از این موضوع راحت باشد “بک آپ” است. در این صورت با به وجود آمدن مشکلات احتمالی اطلاعات ضروری شما از بین نمی رود. ممکن است برای برخی از شما کاربران این کلمه ناشناخته باشد و بپرسید: بک آپ چیست و چه کاربردی دارد؟ در پاسخ باید گفت که بک آپ یک نسخه پشتیبان است که در سیستمی به غیر از دستگاه مورد استفاده شما قرار می گیرد.

بک آپ هنگامی به کار می رود که به هر دلیلی اطلاعات و داده های مورد نیاز شما از بین رفته، صدمه دیده یا قابل استفاده نیست. این امر آن قدر در عصر ارتباطات ضروری است که روز ۳۱ مارچ را روز جهانی بک آپ نام گذاری کرده اند. از طرفی دیگر شما با پشتیبان گیری از اطلاعات مورد نیاز خود با خیال آسوده تر می توانید از آموزش های مختلف استفاده کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها